Tense (KON-TER-25) KONTAKTÖR ve DİJİTAL TERMİK (0,5A - 25A Ölçüm Aralığı, 1A -25A SET)
Stok Kodu
KON-TER-25
Kategori
Fiyat
4.900,00 TL + KDV
%54
5.880,00 TL
2.704,80 TL
Teknik Bilgi
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Görüş ve önerileriniz için teşekkür ederiz.
Tense (KON-TER-25) KONTAKTÖR ve DİJİTAL TERMİK (0,5A - 25A Ölçüm Aralığı, 1A -25A SET) KON-TER-25