Tense (KON-TER-18) KONTAKTÖR ve DİJİTAL TERMİK (0,5A - 18A Ölçüm Aralığı, 1A -18A SET)
Stok Kodu
KON-TER-18
Kategori
Fiyat
4.050,00 TL + KDV
%54
4.860,00 TL
2.235,60 TL
Teknik Bilgi
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Görüş ve önerileriniz için teşekkür ederiz.
Tense (KON-TER-18) KONTAKTÖR ve DİJİTAL TERMİK (0,5A - 18A Ölçüm Aralığı, 1A -18A SET) KON-TER-18