Tense (KON-TER-12) KONTAKTÖR ve DİJİTAL TERMİK (0,5A - 12A Ölçüm Aralığı, 1A -12A SET)
Stok Kodu
KON-TER-12
Kategori
Fiyat
3.700,00 TL + KDV
%54
4.440,00 TL
2.042,40 TL
Teknik Bilgi
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Görüş ve önerileriniz için teşekkür ederiz.
Tense (KON-TER-12) KONTAKTÖR ve DİJİTAL TERMİK (0,5A - 12A Ölçüm Aralığı, 1A -12A SET) KON-TER-12