Siemens 5SU1346-7FP20 RCBO, 6 kA, 4P Type A, 30 mA, C-Char, In: 20A Un: 400V
Stok Kodu
5SU1346-7FP20
Fiyat
11.047,00 TL + KDV
%62
13.256,40 TL
5.037,43 TL
Teknik Bilgi
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Görüş ve önerileriniz için teşekkür ederiz.
Siemens 5SU1346-7FP20 RCBO, 6 kA, 4P Type A, 30 mA, C-Char, In: 20A Un: 400V 5SU1346-7FP20