Siemens 5SU1346-6FP10 RCBO, 6 kA, 4P Type A, 30 mA, B-Char, In: 10A Un: 400V
Stok Kodu
5SU1346-6FP10
Fiyat
10.378,00 TL + KDV
%62
12.453,60 TL
4.732,37 TL
Teknik Bilgi
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Görüş ve önerileriniz için teşekkür ederiz.
Siemens 5SU1346-6FP10 RCBO, 6 kA, 4P Type A, 30 mA, B-Char, In: 10A Un: 400V 5SU1346-6FP10