Siemens 5SU1336-7FP25 RCBO, 6 kA, 3P Type A, 30 mA, C-Char, In: 25A Un: 400V
Stok Kodu
5SU1336-7FP25
Fiyat
9.103,00 TL + KDV
%62
10.923,60 TL
4.150,97 TL
Teknik Bilgi
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Görüş ve önerileriniz için teşekkür ederiz.
Siemens 5SU1336-7FP25 RCBO, 6 kA, 3P Type A, 30 mA, C-Char, In: 25A Un: 400V 5SU1336-7FP25