Siemens 5SU1336-6FP32 RCBO, 6 kA, 3P Type A, 30 mA, B-Char, In: 32A Un: 400V
Stok Kodu
5SU1336-6FP32
Fiyat
8.703,00 TL + KDV
%62
10.443,60 TL
3.968,57 TL
Teknik Bilgi
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Görüş ve önerileriniz için teşekkür ederiz.
Siemens 5SU1336-6FP32 RCBO, 6 kA, 3P Type A, 30 mA, B-Char, In: 32A Un: 400V 5SU1336-6FP32