Siemens 5SU1326-7FP25 RCBO, 6 kA, 2P Type A, 30 mA, C-Char, In: 25A Un: 230V
Stok Kodu
5SU1326-7FP25
Fiyat
6.160,00 TL + KDV
%62
7.392,00 TL
2.808,96 TL
Teknik Bilgi
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Görüş ve önerileriniz için teşekkür ederiz.
Siemens 5SU1326-7FP25 RCBO, 6 kA, 2P Type A, 30 mA, C-Char, In: 25A Un: 230V 5SU1326-7FP25