HEGEL DC SİGORTA 1000Vdc 320A B SINIF-HEGEL YRM3DC-320HU MCCB 2P 320A 1000V
Stok Kodu
YRM3DC-320HU
Fiyat
3.814,63 TL
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Görüş ve önerileriniz için teşekkür ederiz.
HEGEL DC SİGORTA 1000Vdc 320A B SINIF-HEGEL YRM3DC-320HU MCCB 2P 320A 1000V YRM3DC-320HU